NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Szybką pożyczkę gotowkową od Give & Take

2014-11-24 13:01:39

Give & Take jest serwisem pożyczek społecznościowych.  Pożyczki społecznościowe działają poza systemem bankowym, dzięki czemu pożyczający ponoszą znacznie niższe koszty, a udzielający pozyczki – tzw. inwestorzy – mogą liczyć na wyższe zyski. Potencjalny pożyczkobiorca składa ofertę, w której opisuje cel, czas spłaty i oprocentowanie (będące wynagrodzeniem inwestora). Inwestorzy przegladają zamieszczane oferty i biorąc pod uwagę stosunek ryzyka do zysku, wybierają te, które są dla nich najkorzystniejsze. Portal internetowy zastępuje bank i uwalnia Cię od zbędnych formalności.

Dzięki temu, że nie jest potrzebny długi czas, aby zarejestrować się oraz załozyć aukcję pożyczkową, tutaj można dostać szybką pożyczkę gotowkową. Różne badania pokazają, że kredyt przez internet jest bardzo popularny wśród ludzi, którzy nie chcą stracić czasu, żeby załatwić wszystkie formalności w bankach. Ponadto portal internetowy jest najlepszem miejscem, żeby wziąć małą pożyczkę na krótki termin.

            Rejestracja dla pożyczkobiorców w portalu Give & Take kosztuje tylko 5 zł i ta opłata jednocześnie sluży  do weryfikacji konta bankowego, weryfikacji w BIG oraz do dokonania innych weryfikacji, które na tym portalu nie są obowiązkowe. Proces rejestracji i założenie aukcji zajmuje mało czasu, jeśli masz przy sobie dowod osobisty. Natomiast na weryfikację oraz na potwierdzenie wniosku należy więcej poczekać, ponieważ portal najpierw rejestruje opłatę rejestracyjną i tylko potem dokonuje dalsze czynności. Zwykle caly proces zajmuje 3 – 4 dni.

            Platforma Give & Take jest miejscem dla Ciebie,  jeśli pilnie potrzebujesz pieniędzy, lecz w danym momencie nie dysponujesz odpowiednią sumą.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: